Būk saugus elektroninėje erdvėje!

Naujienos

Spausdinti
Per 2016 m. III ketv. CERT-LT susidūrė su 12 563 incidentais kibernetinėje erdvėje

CERT-LT per 2016 m. III ketv. užfiksavo 12 563 incidentus pagal iš Lietuvos elektroninių ryšių paslaugų teikėjų, užsienio CERT tarnybų, atliekančių tarptautinius incidentų tyrimus, ir iš Lietuvos interneto naudotojų gautus pranešimus. Palyginti su 2015 m. III ketv. (9 708 incidentai), incidentų padaugėjo 29,4 procento. Palyginti su 2016 m. II ketvirčiu (10 991 incidentas), incidentų padaugėjo 14,3 procento.

 
Kaip peržiūrėti (ištrinti) viską, ką „Google“ žino apie jus

Tikriausiai niekam nėra naujiena, kad įvairūs internetiniai puslapiai, taip pat ir kompanija „Google“ renka informaciją apie savo paslaugų vartotojus. Tačiau galbūt nustebsite pamatę, kiek daug informacijos apie jus yra surinkusi ši kompanija. Ji renka milžiniškus informacijos kiekius apie savo paslaugų vartotojus, įskaitant paieškos istoriją, informaciją apie buvimo vietą ir balso paieškas

 
Paskelbti internetu besinaudojančių tėvų ir paauglių nuomonės tyrimo rezultatai

Gautų rezultatų duomenimis, respondentams vis didesnį rūpestį kelia interneto keliamos grėsmės. 82 procentai suaugusiųjų tvirtino, kad internetas kelią pavojų ir grėsmę. Paaugliai yra susirūpinę mažiau – 59 procentai.

 
Archyvas (112)

Užduokite mums klausimą

Jūsų klausimas
secimg

Dienos klausimas

Ar esate kada nors gavę įspėjimą, kad jūsų kompiuteris yra užkrėstas virusu ir jums reikia nedelsiant įsigyti programinę įrangą ar jos atnaujinimą, kad virusas būtų pašalintas?