Būk saugus elektroninėje erdvėje!

Naujienos

Spausdinti
Europos Komisija priėmė sprendimą dėl Saugesnio interneto projekto tęsimo Lietuvoje

Europos Komisija teigiamai įvertino Lietuvos paraišką vykdyti Saugesnio interneto projektą ir pritarė šio projekto tęsimui Lietuvoje. Europos Sąjungos šalyse vykdomą Europos Komisijos projektą „Saugesnis internetas“ Lietuvoje įgyvendina konsorciumas ‒ Lietuvos Respublikos švietimo ir mokslo ministerijos Švietimo informacinių technologijų centras (ITC), Lietuvos Respublikos ryšių reguliavimo tarnyba (RRT), asociacija „Langas į ateitį“ ir VšĮ „Vaikų linija“.

 
2016 m. I ketvirtį RRT gavo 204 pranešimus apie neteisėtą ar žalingą turinį internete

2016 m. I ketvirtį Lietuvos Respublikos ryšių reguliavimo tarnyba (RRT) interneto karštąja linija gavo 204 pranešimus apie neteisėtą ar žalingą turinį internete. Atlikus tyrimus, tolesnių veiksmų imtasi 100 atvejų.

 
Per 2016 m. I ketv. CERT-LT ištyrė 12 035 incidentus kibernetinėje erdvėje

CERT-LT per 2016 m. I ketv. ištyrė 12 035 incidentus pagal iš Lietuvos elektroninių ryšių paslaugų teikėjų, užsienio CERT tarnybų, atliekančių tarptautinius incidentų tyrimus, ir iš Lietuvos interneto naudotojų gautus pranešimus. Palyginti su 2015 m. I ketv. (11 707 incidentai), tirtų incidentų skaičius išaugo 2,8 procento. Palyginti su 2015 m. IV ketvirčiu (10 641 incidentas), šis skaičius išaugo 13,1 procento

 
Archyvas (107)

Užduokite mums klausimą

Jūsų klausimas
secimg

Dienos klausimas

Ar esate kada nors gavę įspėjimą, kad jūsų kompiuteris yra užkrėstas virusu ir jums reikia nedelsiant įsigyti programinę įrangą ar jos atnaujinimą, kad virusas būtų pašalintas?