Būk saugus elektroninėje erdvėje!

„Hoax“-virusas kompiuteryje

*spausdinti*
Štai dar vienas „Hoax“ tipo virusas, t.y. melagingas pranešimas apie ypatingai pavojingą virusą, pažeidžiantį kompiuterius.
SKUBUS PRANEŠIMAS!

 

Dėmesio! Ką tik iš Amerikos gautas pranešimas apie naujus, nepaprastai pavojingus virusus.
PADĖKITE SUSTABDYTI ŠIŲ VIRUSŲ PLITIMĄ!

 

  • Ką tik "Microsoft'as" aptiko naują virusą, kurį priskyrė prie pačių pavojingiausių kada nors sukurtų virusų. Vakar vakare jį aptiko MACfee ir iki šiol dar nesukūrė jokių priemonių prieš jį. Šis virusas sunaikina jūsų kietojo disko nulinį sektorių ir visą jame esančią informaciją, gyvybiškai būtiną sistemos darbui. Šis virusas pats save išsisiuntinėja visais jūsų el.adresų knygutėje esančiais adresais, laišką pavadindamas "A Virtual Card for you" arba "une carte virtuelle pour vous". Vos tik atidaroma tariamoji virtualioji atvirutė, kompiuteris pakimba ir vartotojas būna priverstas savo kompiuterį perkrauti. Kai tik paspaudžiami klavišai ctrl+alt+delete arba "reset", virusas galutinai sunaikina kietąjį diską! Ištrinkite tokius laiškus jų net neatidarydami!

 

  •  Kretejaus akademija perspėja, kad antikriminalinis virusinis centras pranešė apie atrastus du naujus virusus, kurie išsisiuntinės el.laiškais, pavadintais "CALIFORNIA IBM" ir "GIRL THING". Microsoft'as" praneša, kad jie labai pavojingi, daug pavojingesni nei "I Love you". Prieš juos nėra sukurta jokių nukenksminimo priemonių, jie štrina visą informaciją iš kompiuterio kietojo disko, o taip pat sunaikina ir Internet Explorer arba  Netscape Navigator. Neatidarinėkite jokių laiškų su tokiais pavadinimais!

 

  •  Jeigu gavote laišką su prisegtu vaizdiniu failu "BUDDLY SIP", jokiu būdu jo neatidarinėkite, nedelsiant ištrinkite, nes jis taip pat ištrina visą jūsų kompiutrio kietajame diske esančią informaciją. Šis virusas buvo aptiktas prieš 5 dienas. Jeigu visi apie jį žinos, šio viruso paleidimas BŪTINAI sužlugs.


BŪSIME LABAI DĖKINGI, JEI ŠITĄ PRANEŠIMĄ IŠSIUNTINĖSITE KUO DAUGIAU KORESPONDENTŲ.

Užduokite mums klausimą

Kaip pranešti apie žalingą turinį internete

IP

 

Naujienų prenumerata

Užsisakyti