Būk saugus elektroninėje erdvėje!

„Avast“

*spausdinti*

2016 m. rugsėjį kompanijos „AV Comparatives“ atlikti testai nustatė, kad „Avast“ užblokuoja 99,7 proc. grėsmių. Kompanija taip pat nustatė, kad „Avast“ turi mažiausią įtaką jūsų kompiuterio darbui todėl, kad didelę dalį duomenų apdoroja debesyje.

 

„Avast“ lengva įdiegti ir naudoti. Greitas pirmasis skenavimas (smart scan) turėtų nustatyti visas galimas grėsmes naudotojo kompiuteryje. Šis procesas neeikvoja daug sistemos resursų ir turi minimalų poveikį jos darbui.

 

 

Antras skyrius su antrašte „Apsauga“ (angl. protection) turi keletą papildomų funkcijų ir priedų. Naudotojas gali atlikti pilną kompiuterio skenavimą, matyti skenavimų istoriją. Šiame skyriuje tai pat galima rasti keletą naudingų priedų. „Software Defender“ (anksčiau „Software Updater“) įspėja naudotoją apie programos atnaujinimus, o „Wi-Fi inspector“ padeda išvengti belaidžio ryšio problemų. Čia taip pat galima rasti ir gelbėjimo diską. Kas yra „gelbėjimo“ diskas skaitykite čia.

Trečiasis skyrius skirtas privatumo apsaugai. Jis apima VPN apsaugą ir slaptažodžių valdymą. Slaptažodžių valdymo funkcija  leidžia naudotojui sukurti ir naudoti sudėtingus slaptažodžius be būtinybės juos prisiminti.

Tiesa, naudojantis nemokama programos versija, kaip ir daugeliu kitų atvejų, reklamos išvengti nepavyks.

 

Parsisiųsti „Avast Free antivirus


Programos naudojimo instrukcija

Užduokite mums klausimą

Kaip pranešti apie žalingą turinį internete

IP

 

Naujienų prenumerata

Užsisakyti