Būk saugus elektroninėje erdvėje!

„Comodo“

*spausdinti*

„Comodo Internet Security“ yra nemokama kompiuterio saugumą užtikrinanti priemonė, kuri sujungia kelias apsaugos priemones į vieną paprastai valdomą paketą. Ši antivirusinė programa saugo ne tik nuo kenkėjiškos programinės įrangos, bet kartu turi ir programinę užkardą, įsibrovėlius aptinkančią sistemą ir kitas priemones, užtikrinančias pilnavertę kompiuterio apsaugą.

Įdiegti programą nėra sudėtinga, bet patartina atidžiai perskaityti pateikiamą informaciją. Mat kai kurie nustatymai tikrai yra nereikalingi.

 

Kai programa įdiegta, ji automatiškai pradeda atnaujinimo procedūrą. Pirmą kartą automatinis atnaujinimas būna lėtas.

Vartotojo sąsaja, palyginti su ankstesnėmis programos versijomis, yra žymiai paprastesnė ir lengviau suprantama, ypač pradedantiesiems. Pagrindinio ekrano kairėje matomas kompiuterio saugumo statusas. Dešinėje – mygtukai, skirti greitoms užduotims ir funkcijoms atlikti (pvz., mygtukas atlikti kompiuterio skenavimą, ar atnaujinti programą rankiniu būdu ir kt.)Jei norite gauti prieigą prie konfigūracijos meniu, spustelėkite „Tasks“ mygtuką, esantį viršuje, kairėje. Jį paspaudę rasite skiltis, kuriose galėsite keisti pagrindinius kiekvieno modulio nustatymus. Patyrę naudotojai daugiau nustatymų ras pasirinkę „Advanced tasks“ ir „Advanced view“ sritį.

Programos naudotojai dažnai įsidiegia naršyklę „Comodo Dragon“, kuri padeda užtikrinti saugų naršymą internete.

 

Parsisiųsti „COMODO Internet Security“

Užduokite mums klausimą

Kaip pranešti apie žalingą turinį internete

IP

 

Naujienų prenumerata

Užsisakyti