Būk saugus elektroninėje erdvėje!

„Windows defender“

*spausdinti*

„Windows Defender“ – nemokama antivirusinė programa, skirta namų kompiuterių naudotojams ir smulkiajam verslui. Ši programa skirta „Windows“ operacinės sistemos naudotojams. Operacinėje sistemoje „Windows 8“ ir naujesnėse operacinėse sistemose ji yra įdiegta pagal nutylėjimą. „Windows 7“ ir senesnėse operacinės sistemos versijose ši programa yra vadinama „Microsoft Security Essentials“ ir ją įdiegti turi pats naudotojas.

 

 

„Windows Defender“ turi paprastą ir aiškią vartotojo sąsają. Šioje antivirusinėje programoje įdiegta funkcija „Real Time Scan“, tad operacinę sistemą tikrina realiuoju laiku. Galima naudoti greitąjį (quick), išsamų (full) kompiuterio skenavimą arba pasirinkti (custom) failą ar kelis failus, kuriuos norime patikrinti. 

Programos naudojimas nėra terminuotas. Joje nebus reklamos, siūlančios atnaujinti programą ar įsigyti mokamą jos versiją. Įdiegiant programą tai pat nereikia niekur registruotis ar pateikti el. pašto adreso.

Vis dėlto svarbiausias antivirusinės programos rodiklis yra jos gebėjimas aptikti ir pašalinti kenkėjiškas programas, kuriuo ši programa atsielieka nuo kitų antivirusinių programų.

 

Parsisiųsti „Microsoft Security Essentials

Užduokite mums klausimą

Kaip pranešti apie žalingą turinį internete

IP

 

Naujienų prenumerata

Užsisakyti