Būk saugus elektroninėje erdvėje!

Patarimai, kaip žaisti „Pokemon GO“ saugiai

*spausdinti*

Programėlė „Pokémon Go“ vos per kelias dienas tapo didžiausiu metų rinkos netikėtumu. Papildytos realybės žaidimas tapo tikra manija. Jeigu esate vienas iš milijonų žmonių visame pasaulyje, kurie parsisiuntė šitą vietos nustatymu grįstą papildytos realybės mobiliąją programėlę, turime keletą patarimų, kaip žaisti saugiai.

 

Siųskitės tik iš patikimų programėlių parduotuvių

Tikriausiai Jūsų nenustebino, kad kai kur jau yra platinamos „Pokemon GO“ žaidimo programinės įrangos versijos, kuriose įterpta kenkėjiška programinė įranga. Tai, tikriausiai, bus ne paskutinis kartas, kai apie tai girdime. Taigi likite su „Apple App store“ ir „Google Play store“ programėlių parduotuvėmis ir rinkitės „Pokemon GO“ programėles, kurios turi daugiausiai parsisiuntimų, taip turėtumėte elgtis ir su kiekviena kita programėle, kurią siunčiatės.

Nebandykite ieškoti kitur programėlių, kai programėlė siunčiasi lėtai, tai galbūt vyksta dėl didelio parsisiuntimų skaičiaus. Jeigu nesate tikras dėl patikimumo, „Android“ vartotojai gali nuskanuoti programėlės failus su antivirusine programine įranga.

 

Nesijunkite su Google paskyra

Kitas iškilęs sunkumas dėl per didelio parsisiuntimų skaičiaus vienu metu yra tas, kad žmonės negalėjo vienu metu tiesiogiai jungtis per „Pokemon GO“ internetinį puslapį, dėl to žaidimo programuotojai įdėjo galimybę prisijungti naudojantis savo „Google“ paskyra. Su tuo iškilusi problema buvo ta, kad pradinėse žaidimo versijose, tai davė programėlei neįtikėtinai aukštą priėjimo lygmenį prie „Google“ paskyros.

Vėlesnėse versijose ši saugumo problema buvo išspręsta, tačiau naudojantis antrinėmis „Google“, „Apple“ ar „Facebook“ paskyromis jungimasis prie kitų paslaugų ar svetainių kelia susirūpinimą dėl privačių duomenų saugumo, todėl turėtumėte viską gerai apsvarstyti prieš sutikdami.

 

Pasikvieskite draugą, likite viešose vietose

Jau girdėti pasakojimų, kai maži vaikai užsižaidę pasiklysta miškuose, žmonės eina į vietas, kuriose turėtų nesilankyti, kai kurie apiplėšiami, o kiti partrenkiami važiuojančių automobilių. Vaikai turėtų būti su suaugusiųjų palyda, o suaugusieji, patartina, žaidžiant turėtų kartu pasiimti draugą.

 

Pasiimkite atsarginę bateriją

Akivaizdu, kad „Pokemon GO“ programėlė sunaudoja daug išmaniojo telefono baterijos energijos. Atsižvelgiant į tai, kad užsižaidę galite pakliūti į vietas, kurios jums nėra žinomos, tikėtina, kad pasiklysite ir galbūt tai bus pasikartojanti situacija. Patartina pasiimti atsarginę bateriją, kuria galėsite pasinaudoti ištikus kritiškai padėčiai.

 

Būkite atsargus

Keliavimas keliese tikrai neužtikrina, kad nežaisite vairuodami, nekirsite gatvės neapsižvalgę į šalis ar šiurpiai neslampinėsite aplink žmonių namus. Virtualūs „pokemonai“ neverti netekti gyvybės, susižaloti ar tiesiog būti suimtiems. Taigi neleiskite žaidimo azartui įtraukti jūsų (kaip ir šeimos narių) į tai, ko nenorėtumėte padaryti ir dėl ko vėliau gailėsitės.

Tikra pagunda žaisti naujausius žaidimus, ypač kai veikla tokia efektyvi, priverčiant organizmą išskirti tuos neurochemikalus, kurie motyvuoja vis žaisti. Daugeliu atvejų žaidimas padarė didelę įtaką, įkvėpdamas žmones daugiau mankštintis ir gerinti jų psichologinę sveikatą. Būdami atsargesni, galite patirti visus žaidimo privalumus ir sumažinti grėsmes.

 

Šaltinis:

  1. http://www.welivesecurity.com/2016/07/18/top-tips-use-pokemon-go-safely/
Užduokite mums klausimą

Dienos klausimas

Kiek skirtingų slaptažodžių naudojate prisijungimui prie įvairių el. paslaugų?
Rezultatai

 

Naujienų prenumerata

Užsisakyti