Būk saugus elektroninėje erdvėje!

Naujienos

*spausdinti*

CERT-LT atkreipia vartotojų dėmesį, kad internete pagausėjo netikrų elektroninių parduotuvių

2013-12-16 00:00
CERT-LT pastarosiomis dienomis gavo beveik 300 pranešimų apie tai, kad piktavaliai bando išvilioti vartotojų pinigus, virtualių pinigų sąskaitų ar mokėjimo kortelių duomenis, kurdami netikras elektronines parduotuves.

Kaip saugiai pirkti dovanas internete

2013-12-10 00:00
Artėjantis šventinis laikotarpis atneša malonių rūpesčių ieškant dovanų šeimai ir draugams. Tačiau kartais apsipirkimas internete gali sukelti neplanuotų rūpesčių.

Kaip atpažinti „Phishing“?

2013-12-05 00:00
Konfidencialius duomenis vagiantys nusikaltėliai dažniausiai prisidengia pasaulyje gerai žinomų kompanijų, tokių kaip „Yahoo“ , „Google“ , „eBay“ , „Twitter“ , „Paypal“ ar „Skype“ vardais, logotipais, laiškų šablonais ir pan. Vartotojai, paspaudę kenkėjiškas sukčių atsiųstas nuorodas, gali smarkiai nukentėti. Pateikiame keletą patarimų, kaip nepakliūti į jų pinkles.

Ką daryti praradus „Facebook“ paskyrą

2013-12-02 00:00
CERT-LT pastaruoju metu sulaukia daugybės naudotojų, praradusių prisijungimo prie socialinių tinklų duomenis, nusiskundimų. Atsižvelgdamas į tai, CERT-LT parengė rekomendacijas, kaip greitai atstatyti prisijungimo duomenis.

Interneto pavojai: apklausa atskleidžia elektroninio nusikalstamumo poveikį

2013-11-22 00:00
Paskelbta Eurobarometro apklausa rodo, kad ES interneto vartotojų susirūpinimas kibernetiniu saugumu yra didžiulis.

UPnP 1.0 saugumo spraga

2013-10-23 00:00
UPnP (angl. Universal Plug and Play) yra internetinis protokolas, kurio paskirtis – leisti vieniems įrenginiams tiesiogiai prisijungti prie kitų įrenginių. UPnP protokolas dažniausiai namų tinkle naudojamas apsikeisti duomenimis ir įrenginiams tarpusavyje komunikuoti.
Užduokite mums klausimą

Kaip pranešti apie žalingą turinį internete

IP

 

Naujienų prenumerata

Užsisakyti