Būk saugus elektroninėje erdvėje!

Naujienos

*spausdinti*

Kaip pranešti apie žalingą turinį internete

2019-11-19 14:17
Naršydami internete galite rasti ne tik naudingos informacijos, bet ir susidurti su žalingu arba neteisėtu turiniu. Labai svarbu šį turinį atpažinti, įvertinti ir apie jį pranešti interneto karštąja linija „Švarus internetas“.

Kaip saugiai pasirašyti elektroniniu parašu interneto svetainėse

2019-11-18 16:26
Pasirašyti elektroninius dokumentus elektroniniu parašu galima ne tik naudojant kompiuteryje įdiegtą programinę įrangą, bet ir interneto  svetainėse.  Tam, kad pasirašytumėte saugiai, rekomenduotume nepamiršti šių pagrindinių saugumo patarimų: Patikrinkite, ar interneto svetainė, kurioje ketinate pasirašyti elektroniniu parašu, yra patikima. Pasidomėkite, kas yra šios interneto svetainės savininkas bei pasiskaitykite atsiliepimus apie šią interneto svetainę. 

Ką daryti negavus prekių, pirktų internete

2019-10-17 13:45
Internetinėje parduotuvėje išsirinkote ir apmokėjote už prekę, tačiau per nustatytą terminą užsakyta prekė taip ir neatvyko? Pardavėjas dingo ir nebeatsako į Jūsų laiškus? Patarimus kaip elgtis rasite šiame Ryšių reguliavimo tarnybos video siužete, kuris sukurtas dalyvaujant projekte „Prisijungusi Lietuva".

Kaip saugiai apsipirkti elektroninėse parduotuvėse

2019-10-17 08:33
Saugiai apsipirkite elektroninėse parduotuvėse Ką daryti, jei norite pasinaudoti elektroninės prekybos paslaugomis, tačiau prisibijote sukčių, kurie gali pasisavinti Jūsų pinigus ir nepristatyti užsakytų prekių? Kaip atpažinti netikras elektronines parduotuves? Patarimus rasite šiame Ryšių reguliavimo tarnybos video siužete, kuris sukurtas dalyvaujant projekte „Prisijungusi Lietuva“.

Per 2019 metų III ketvirtį RRT gavo 356 pranešimus apie neteisėtą ar žalingą turinį internete

2019-10-09 14:46
Per 2019 m. III ketvirtį Lietuvos Respublikos ryšių reguliavimo tarnyba (RRT) interneto karštąja linija „Švarus internetas“ gavo 356 pranešimus apie neteisėtą ar žalingą turinį internete. Interneto vartotojai siuntė pranešimus apie internete rastą informaciją, susijusią su rasinės ir tautinės nesantaikos kurstymu, pornografija, vaikų seksualiniu išnaudojimu, smurtu ar patyčiomis prieš asmenis, narkotinių medžiagų platinimu, taip pat apie neleistiną asmeninės informacijos skelbimą.

„Instagram“ saugumo ir privatumo nustatymų rekomendacijos

2019-09-13 10:28
„Instagram“ socialinio tinklo išmaniesiems įrenginiams skirtos programėlės naudotojams pateikiame rekomendacijas, kaip tinkamai pasirinkti šios programėlės saugumo ir privatumo nustatymus.
Užduokite mums klausimą

Kaip pranešti apie žalingą turinį internete

IP

 

Naujienų prenumerata

Užsisakyti