Būk saugus elektroninėje erdvėje!

Naujienos

*spausdinti*

Ką daryti negavus prekių, pirktų internete

2019-10-17 13:45
Internetinėje parduotuvėje išsirinkote ir apmokėjote už prekę, tačiau per nustatytą terminą užsakyta prekė taip ir neatvyko? Pardavėjas dingo ir nebeatsako į Jūsų laiškus? Patarimus kaip elgtis rasite šiame Ryšių reguliavimo tarnybos video siužete, kuris sukurtas dalyvaujant projekte „Prisijungusi Lietuva".

Kaip saugiai apsipirkti elektroninėse parduotuvėse

2019-10-17 08:33
Saugiai apsipirkite elektroninėse parduotuvėse Ką daryti, jei norite pasinaudoti elektroninės prekybos paslaugomis, tačiau prisibijote sukčių, kurie gali pasisavinti Jūsų pinigus ir nepristatyti užsakytų prekių? Kaip atpažinti netikras elektronines parduotuves? Patarimus rasite šiame Ryšių reguliavimo tarnybos video siužete, kuris sukurtas dalyvaujant projekte „Prisijungusi Lietuva“.

Per 2019 metų III ketvirtį RRT gavo 356 pranešimus apie neteisėtą ar žalingą turinį internete

2019-10-09 14:46
Per 2019 m. III ketvirtį Lietuvos Respublikos ryšių reguliavimo tarnyba (RRT) interneto karštąja linija „Švarus internetas“ gavo 356 pranešimus apie neteisėtą ar žalingą turinį internete. Interneto vartotojai siuntė pranešimus apie internete rastą informaciją, susijusią su rasinės ir tautinės nesantaikos kurstymu, pornografija, vaikų seksualiniu išnaudojimu, smurtu ar patyčiomis prieš asmenis, narkotinių medžiagų platinimu, taip pat apie neleistiną asmeninės informacijos skelbimą.

„Instagram“ saugumo ir privatumo nustatymų rekomendacijos

2019-09-13 10:28
„Instagram“ socialinio tinklo išmaniesiems įrenginiams skirtos programėlės naudotojams pateikiame rekomendacijas, kaip tinkamai pasirinkti šios programėlės saugumo ir privatumo nustatymus.

„Snapchat“, „Facebook Messenger“, „WhatsApp“ ir „Viber“ saugumo ir privatumo nustatymų rekomendacijos.

2019-08-02 15:45
„Snapchat“, „Facebook Messenger“, „WhatsApp“ ir „Viber“ pokalbių programėlių naudotojams pateikiamos rekomendacijos, kaip tinkamai pasirinkti šių programėlių saugumo ir privatumo nustatymus.

NKSC įspėja: Lietuvoje plinta SMS pranešimai, kuriais piktavaliai siekia išgauti prisijungimo prie el. bankininkystės...

2019-07-31 13:16
Nacionalinis kibernetinio saugumo centras informuoja, kad Lietuvoje plinta SMS pranešimai, kuriais piktavaliai siekia išgauti prisijungimo prie el. bankininkystės duomenis. SEB bankas dar praėjusią savaitę išplatino įspėjamąjį pranešimą dėl platinamų melagingų SMS žinučių.
Užduokite mums klausimą

Kaip saugiai apsipirkti elektroninėse parduotuvėse

Ką daryti negavus prekių, pirktų internete

IP

 

Naujienų prenumerata

Užsisakyti