Būk saugus elektroninėje erdvėje!

Naujienos

*spausdinti*

Per 2019 metų III ketvirtį RRT gavo 356 pranešimus apie neteisėtą ar žalingą turinį internete

2019-10-09 14:46
Per 2019 m. III ketvirtį Lietuvos Respublikos ryšių reguliavimo tarnyba (RRT) interneto karštąja linija „Švarus internetas“ gavo 356 pranešimus apie neteisėtą ar žalingą turinį internete. Interneto vartotojai siuntė pranešimus apie internete rastą informaciją, susijusią su rasinės ir tautinės nesantaikos kurstymu, pornografija, vaikų seksualiniu išnaudojimu, smurtu ar patyčiomis prieš asmenis, narkotinių medžiagų platinimu, taip pat apie neleistiną asmeninės informacijos skelbimą.

„Instagram“ saugumo ir privatumo nustatymų rekomendacijos

2019-09-13 10:28
„Instagram“ socialinio tinklo išmaniesiems įrenginiams skirtos programėlės naudotojams pateikiame rekomendacijas, kaip tinkamai pasirinkti šios programėlės saugumo ir privatumo nustatymus.

„Snapchat“, „Facebook Messenger“, „WhatsApp“ ir „Viber“ saugumo ir privatumo nustatymų rekomendacijos.

2019-08-02 15:45
„Snapchat“, „Facebook Messenger“, „WhatsApp“ ir „Viber“ pokalbių programėlių naudotojams pateikiamos rekomendacijos, kaip tinkamai pasirinkti šių programėlių saugumo ir privatumo nustatymus.

NKSC įspėja: Lietuvoje plinta SMS pranešimai, kuriais piktavaliai siekia išgauti prisijungimo prie el. bankininkystės...

2019-07-31 13:16
Nacionalinis kibernetinio saugumo centras informuoja, kad Lietuvoje plinta SMS pranešimai, kuriais piktavaliai siekia išgauti prisijungimo prie el. bankininkystės duomenis. SEB bankas dar praėjusią savaitę išplatino įspėjamąjį pranešimą dėl platinamų melagingų SMS žinučių.

Per 2019 metų II ketvirtį RRT gavo 173 pranešimus apie neteisėtą ar žalingą turinį internete

2019-07-29 11:13
Per 2019 m. II ketvirtį Lietuvos Respublikos ryšių reguliavimo tarnyba (RRT) interneto karštąja linija „Švarus internetas“ gavo 173 pranešimus apie neteisėtą ar žalingą turinį internete. Po atlikto tyrimo tolesnių veiksmų imtasi 96 atvejais.

Pamatykite: vaizdo klipe aiškiai ir paprastai paaiškinta, kaip pranešti apie pastebėtą neteisėtą ar žalingą turinį...

2019-05-16 13:18
Kviečiame pažiūrėti vaizdo klipą, kuriame pamatysite, kaip veikia interneto karštoji linija „Švarus internetas“. Filmuke detaliai paaiškinama visa pranešimų tyrimo eiga. Nelikite abejingi - praneškite apie užterštą turinį ir apsaugokite savo artimuosius.
Užduokite mums klausimą

Dienos klausimas

Ar žinote, kas yra dviejų veiksnių (faktorių) autentifikacija?
Rezultatai

IP

 

Naujienų prenumerata

Užsisakyti