Būk saugus elektroninėje erdvėje!

Naujienos

*spausdinti*

Po jūsų pranešimų - tyrimai ir suėmimai

2020-03-24 15:56
Kiekvienas anoniminis pranešimas gali būti ypač naudingas. Interneto karštosios linijos, INHOPE narės, turi daugybę sėkmės istorijų, kuriose sėkmingus tyrimų ir suėmimų rezultatus lėmė visuomenės pranešimas.

Kaip nagrinėjami jūsų pranešimai

2020-03-20 10:58
Kai jūs pranešate savo šalies interneto karštajai linijai, jums, tikriausiai, yra įdomu sužinoti, kas vyksta toliau. Daugeliu atvejų INHOPE interneto karštosios linijos dirba tiesiogiai ar netiesiogiai su teisėsaugos institucijomis ir interneto paslaugų teikėjais. Tai reiškia, kad jūsų pranešimas apie vaikų seksualinio išnaudojimo medžiagą (CSAM) bus perduotas  teisėsaugos  institucijomis, kurios turi įstatymų numatytą galią tirti šiuos nusikaltimus. Kai kuriais atvejais karštosios linijos taip pat gali pranešti apie CSAM tiesiogiai interneto paslaugų teikėjams bei nurodyti pašalinti šią medžiagą iš interneto.

Kas yra dviejų faktorių autentifikacija?

2020-03-19 17:43
Dviejų faktorių autentifikacija (2FA), kartais vadinama dviejų veiksnių autentifikacija arba dviguba autentifikacija, yra saugumo procesas, kai vartotojo atpažinimui reikalingas daugiau nei vienas tapatybės nustatymo būdas. Šis procesas reikalingas siekiant geriau apsaugoti vartotojų duomenis ir išteklius, kuriais vartotojas siekia pasinaudoti.

Kalbėkite už tuos, kurie negali

2020-03-12 11:07
Dažnai, kai matome vaizdus internete, užmirštame žmones, kurie rodomi šiuose vaizduose. Gal būt tai nėra svarbu, jei tai tik jūsų draugo atostogų reportažas „Instagram“ socialiniame tinkle. Tačiau jei šiuose vaizduose žmogus yra prievartaujamas ir seksualiai išnaudojamas, užmiršti šias skriaudžiamas aukas yra pavojinga. 2.2 milijardo jaunų žmonių iki 18 metų yra didžiausia ir internete lengviausiai pažeidžiama mūsų planetos socialinė grupė

Kaip apsaugoti vaiką internete?

2020-03-05 13:51
Vis dar mažai tėvų domisi, ką jų vaikai veikia internete. Internete gausu žalingos informacijos, tokios kaip smurtas, pornografija, rasizmas, narkotikai, alkoholis ir t.t., su kuria vaikai anksčiau ar vėliau gali susidurti. Ryšių reguliavimo tarnybos vaizdo siužete, kuris sukurtas dalyvaujant projekte „Prisijungusi Lietuva“, galite rasti patarimus, kaip techninėmis priemonėmis apsaugoti vaiką nuo žalingos informacijos internete.

SMS klastotės

2020-02-18 13:49
Lietuvoje plinta apgaulingų SMS žinučių pranešimai. Šiais pranešimais piktavaliai siekia išgauti prisijungimo prie elektroninės bankininkystės duomenis bei kitokiais būdais pasipelnyti.
Užduokite mums klausimą

Kaip pranešti apie žalingą turinį internete

IP

 

Naujienų prenumerata

Užsisakyti