Būk saugus elektroninėje erdvėje!

Naujienos

*spausdinti*

Kalbėkite patys už save

2020-04-07 14:53
Europolo duomenimis, paauglių, turinčių išmaniuosius telefonus, pasaulis yra tampriai susietas su jų pačių savarankiškai kuriama nepadoria medžiaga. Nauji duomenys iš Jungtinės Karalystės interneto karštosios linijos, Interneto stebėjimo fondo (IWF) rodo, kad savarankiškai kuriami vaizdai dabar sudaro beveik trečdalį visų tinklalapių, prieš kuriuos IWF imasi veiksmų, turinio. 75 proc. šios medžiagos yra vaizduojami asmenys nuo 11 iki 13 metų amžiaus.

Jūs turite galią sustabdyti CSAM

2020-03-31 10:25
Kas yra pranešimas? Pranešimas - tai internetinė URL nuoroda į galimai neteisėto turinio nuotraukas ir vaizdo įrašus. Viename pranešime gali būti neribotas nuotraukų ir vaizdo įrašų skaičius. 2018 m. per ICCAM sistemą buvo apsikeista 155 240 CSAM (vaikų seksualinio išnaudojimo medžiaga) turinio pranešimais, t. y. nuo 2017 m. pranešimų kiekis padidėjo beveik 80 proc., iš šių pranešimų 226 999 nuotraukos ir vaizdo įrašai buvo įvertinti kaip neteisėti (INHOPE, 2019).

Po jūsų pranešimų - tyrimai ir suėmimai

2020-03-24 15:56
Kiekvienas anoniminis pranešimas gali būti ypač naudingas. Interneto karštosios linijos, INHOPE narės, turi daugybę sėkmės istorijų, kuriose sėkmingus tyrimų ir suėmimų rezultatus lėmė visuomenės pranešimas.

Kaip nagrinėjami jūsų pranešimai

2020-03-20 10:58
Kai jūs pranešate savo šalies interneto karštajai linijai, jums, tikriausiai, yra įdomu sužinoti, kas vyksta toliau. Daugeliu atvejų INHOPE interneto karštosios linijos dirba tiesiogiai ar netiesiogiai su teisėsaugos institucijomis ir interneto paslaugų teikėjais. Tai reiškia, kad jūsų pranešimas apie vaikų seksualinio išnaudojimo medžiagą (CSAM) bus perduotas  teisėsaugos  institucijomis, kurios turi įstatymų numatytą galią tirti šiuos nusikaltimus. Kai kuriais atvejais karštosios linijos taip pat gali pranešti apie CSAM tiesiogiai interneto paslaugų teikėjams bei nurodyti pašalinti šią medžiagą iš interneto.

Kas yra dviejų faktorių autentifikacija?

2020-03-19 17:43
Dviejų faktorių autentifikacija (2FA), kartais vadinama dviejų veiksnių autentifikacija arba dviguba autentifikacija, yra saugumo procesas, kai vartotojo atpažinimui reikalingas daugiau nei vienas tapatybės nustatymo būdas. Šis procesas reikalingas siekiant geriau apsaugoti vartotojų duomenis ir išteklius, kuriais vartotojas siekia pasinaudoti.

Kalbėkite už tuos, kurie negali

2020-03-12 11:07
Dažnai, kai matome vaizdus internete, užmirštame žmones, kurie rodomi šiuose vaizduose. Gal būt tai nėra svarbu, jei tai tik jūsų draugo atostogų reportažas „Instagram“ socialiniame tinkle. Tačiau jei šiuose vaizduose žmogus yra prievartaujamas ir seksualiai išnaudojamas, užmiršti šias skriaudžiamas aukas yra pavojinga. 2.2 milijardo jaunų žmonių iki 18 metų yra didžiausia ir internete lengviausiai pažeidžiama mūsų planetos socialinė grupė
Užduokite mums klausimą

Kaip pranešti apie žalingą turinį internete

IP

 

Naujienų prenumerata

Užsisakyti