Būk saugus elektroninėje erdvėje!

Ask.fm

*spausdinti*

Ask.fm yra socialinis tinklas, leidžiantis žmonėms užduoti klausimų vieni kitiems ir, kai to nori, į juos atsakyti.

Kai užduodate klausimą, galite pasirinkti, ar tai darysite anonimiškai, ar atskleisite savo vardą. Kai laukiate klausimų, galite pasirinkti, kad anoniminių negautumėte.

Visi klausimai ateina į jūsų profilio gautų laiškų dėžutę. Niekas, išskyrus jus, negali matyti jūsų pašto dėžutėje esančių klausimų. Jie neskelbiami jūsų profilio puslapyje, kol nenusprendžiate į juos atsakyti. Kai tik atsakysite į klausimą, jis ir jūsų atsakymas pasirodys jūsų paskyroje.

Kiekvienas (net prie Ask.fm neprisijungęs asmuo) gali matyti tai, ką paskelbėte savo profilyje. Iš savo profilio galite pašalinti bet ką, kas jums atrodo nereikalinga.

 

Kaip išjungti anoniminius klausimus?

Anonimiškumas Ask.fm nėra privalomas. Naudotojai gali pasirinkti, ar nori užduoti klausimus nurodydami vardą, ar ne, taip pat atsisakyti priimti anoniminius klausimus. Anoniminius klausimus galima išjungti spustelėjus nustatymų simbolį  tada „Nustatymai“,  ir nuimti „varnelę nuo „Leisti anoniminius klausimus“.

 

Kaip kontroliuoti viešą matomumą Ask.fm svetainėje?

Ask.fm yra vieša erdvė, skirta bendrauti. Visą Ask.fm paskelbtą turinį galės matyti kiekvienas svetainės narys ir lankytojas. Todėl, prieš skelbdami bet kokią asmeninę informaciją apie save ar kitus naudotojus, gerai pagalvokite. Paskelbtus atsakymus galima pašalinti iš profilio spustelėjus mygtuką „ištrinti“ viršutiniame dešiniajame atsakymo kampe.

 

Kaip užblokuoti nepageidaujamus naudotojus?

Galima užblokuoti kitus naudotojus, kad jie negalėtų siųsti jums klausimų. Tai galima padaryti spustelėjus mygtuką „blokuoti“ jų profilio puslapyje. Užblokuoti naudotojai rodomi paskyros nuostatose.

 

Kaip elgtis su įžeidžiamais klausimais?

Jei gaunate klausimą, kuris jus verčia jaustis nejaukiai arba kelia nerimą, į jį atsakyti neprivalote. Turite dvi galimybes. Galite pašalinti klausimą spustelėję mygtuką „ištrinti“ klausimų skyriuje arba užblokuoti siuntėją ir kartu pranešti apie jį spustelėję mygtuką „pranešti“ arba „blokuoti“ klausimų skyriuje. Naudotojas bus užblokuotas ir ateityje negalės siųsti jums klausimų.

 

Kaip pranešti apie netinkamus profilius?

Kartais Ask.fm galite rasti netinkamų profilių. Norėdami pranešti apie tokius profilius, eikite į naudotojo profilį, spustelėkite mygtuką „pranešti“ ir pasirinkite pranešimo priežastį. Per 24 valandas pranešimas bus peržiūrėtas, o taisyklėms nusižengusiam naudotojui pritaikytos atitinkamos sankcijos.

 

Kaip pranešti apie nepriimtiną turinį?

Pastebėję paskelbtą nepriimtiną turinį, galite apie jį pranešti spustelėję mygtuką „pranešti“ apatiniame dešiniajame paskelbimo kampe. Apie įžeidžiamą ar nepriimtiną paskelbtą informaciją gali pranešti tiek nariai, tiek lankytojai. Ši informacija bus peržiūrėta per 24 valandas.

 

Kaip panaikinti netikrus profilius?

Jeigu jūsų asmeninę informaciją naudoja kažkas kitas, turite kreiptis į Ask.fm administraciją užpildę formą „Susisiekti su mumis“. Formą galite rasti čia.

 

Užduokite mums klausimą

Kaip pranešti apie žalingą turinį internete

IP

 

Naujienų prenumerata

Užsisakyti