BDAR

Slapukų naudojimo taisyklės

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Susipažinkite su slapukų naudojimo taisyklėmis


Sistemos atnaujinimas

Operacinės sistemos atnaujinimų diegimas

Pagrindiniai nustatymai, liečiantys sistemos atnaujinimus reguliuojami „Control Panel“ skiltyje „System and Security“:

„Windows Update“ – įsitikinkite, jog jūsų kompiuterio operacinė sistema laiku atnaujinama. Tai padaryti galima nuspaudus atitinkamą „Windows Update“ punktą:

Pasirinkus šią skiltį, bus atvaizduojami „Windows Update“ nustatymai, rekomenduojama nustatyti „Install updates automatically“ bei pažymėti abi varneles ties „Recommended updates“ ir „Who can install updates“:

Nustačius šiuos parametrus reikia pasitikrinti ar gamintojas nėra pateikęs naujų atnaujinimų, tai padaryti galima iš „Start menu“ pasirinkus punktą „All programs“ -> Windows Update, arba į paieškos lauką įrašius windows update:

„Windows Update“ programos lange nuspaudus „Check for updates“ sistema patikrins ar nėra pasirodę naujų atnaujinimų, kuriuos reiktų įdiegti. Programai parodžius prieinamus atnaujinimus, juos įdiekite, o kai naujų atnaujinimų diegimui nebebus, apie tai informuos toks „Windows Update“ lango vaizdas:

Susiję straipsniai

Kenkėjiškos programinės įrangos prevencija

Šiuolaikinė kenkėjiška programinė įranga siekia įsitvirtinti kuo giliau kompiuterio operacinės sistemos viduje, todėl kompiuteriui užsikrėtus ne...

Kodėl reikia atnaujinti programinę įrangą?

Ar pagalvojote, kodėl jūsų kompiuteryje ar išmaniajame įrenginyje esančios programos nuolat prašo įdiegti atnaujinimus, nors, rodos, visai neseniai...

Kaip apsisaugoti?

Naudokite antivirusinį sprendimą – antivirusinė sistema padės aptikti kenkėjišką programinę įrangą ir ją užblokuos prieš paleidžiant. Taip...